Základní část | extraliga | 21.10.2017 0:00

DOMÁCÍ59
Snakes Ostrava
HOSTÉ78
Hala: ZŠ, Nymburk

Po dvou porážkách v prvních utkáních na palubovkách soupeře jsme chtěli v domácím utkání vylepšit náš obraz hry, což se nám ale nepovedlo. V utkání proti Snakes Ostrava se nám nedařilo skoro nic. Spousta zbytečných ztrát a vzhledem k špatné první polovině i nepochopitelně klesající nasazení dovedlo utkání k prohře o 19 bodů. Nasazení některých hráčů bohužel odpovídá tomu, jak se hráči daří. Což je ale samozřejmě špatně, protože bojovat se dá vždy. Do poloviny utkání jsme se drželi na dostřel soupeřům z Ostravy, ale nepovedený začátek 3. čtvrtiny hodil na naše družstvo „deku“, které jsme se do konce utkání nedokázali zbavit. Jediné plus je v aktivní hře 1 na 1, z které jsme získali hodně TH.

Body: Valentíny 17, Musil 10, Srník a Zavadil a Mráz 7, Rylich 4, Kábrt a Holoubek 3, Chramosta 1 Fauly:  20:26, Trojky: 2:1, TH:  31/17 : 13/9, čtvrtiny: 15:22, 15:18, 17:25, 12:13