BCM Orli Prostějov
HOSTÉ66
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

Družstvo U19 dnes v sobotním utkání na domácí palubovce vstoupilo do čtvrtfinále, ve kterém mu je soupeřem Prostějov. Velmi kvalitní soupeř určitě k nám nepřijel prohrát, což potvrzoval od prvních minut. I přesto jsme byli v prvním poločase po celou dobu v mírném vedení. Ve třetí čtvrtině přišel z naší strany nápor v obraně, díky kterému jsme si vybudovali 16 bodové vedení, jež bylo rozhodující a které jsme i přes zvýšenou aktivitu hostů udrželi a utkání jsme dovedli do vítězného konce. Mělo to však pro nás být varováním, že Prostějov, i když po základní části 7. tým, nám bude velmi vyrovnaným soupeřem a série určitě nebude jednoduchá.

Body: Kotásek 17, Ivan 14, Kolář 11, Mráz 9, Hartig 8, Novotný 4, Kovář, Štafl a Hořejš po 3, TH: 22/15, F: 19, čtvrtiny: 24:18, 14:15, 24:13, 10:20.