Kvalifikace NF | Národní finále | 26.03.2017 14:30

DOMÁCÍ77
BC Kolín
HOSTÉ47
Hala: ZŠ

Na domácí palubovce v "Komendě" jsme sehráli dvě utkání s týmem BC Kolín, kterého dobře známe ze vzájemných utkáních v KP, a který neměl být našim Lvíčatům vážnější překážkou. Bohužel se nám nepodařilo navázat na výborný výkon, který tým předvedl v Praze na BŠ Praha. Je pravdou, že se kolínský tým zlepšil, hlavní příčina byla v nás. Pod oběma koši nám chyběl důrazný doskok, až na výjimky jsme měli pomalý přechod do útoku, že se soupeř téměř pokaždé stačil vrátit. Největší mezery jsme měli v obranné činnosti, kdy jsme často dostali laciné koše. Toto se projevilo nejvíce v poslední čtvrtině prvního zápasu.

Nakonec se nám podařilo v obou utkáních zvítězit o 30 bodů a náš tým si může zapsat do kvalifikační tabulky dvě výhry, které jsou do odvetných utkání v Kolíně dost důležité. V Kolíně se hraje 9.4.2017

Body: Adam Kolář 18, Adam Adamec 11, Jan Střítežský 10, Ríša Dittrich 8, Jan Jakubal 8, Jakub Černý 6,  Lukáš Najman 4, Sebastian Křemen 4, Ondra Snop 2, David Hájek 2, Tomáš Dohnal 2, Adam Ryl 2, čtvrtiny: 19:8, 8:16, 22:17, 28:6