Finálová skupina C | 1.liga | 26.03.2017 17:00

DOMÁCÍ96
BK Opava B
HOSTÉ80
Hala: ZŠ

Muži B na domácí palubovce hostili Opavu, na jejíž palubovce utkání ztratili v poslední čtvrtině, takže měli soupeři co vracet. Již od úvodu utkání jsme ukázali vysokou touhu po vítězství a soustředěným výkonem v obraně a kvalitní hrou v útoku jsme si budovali náskok, který místy vyšplhal až na 22 bodů. Na konci třetí a čtvrté čtvrtiny pod dojmem vysokého rozdílu ve skóre se vytratila z naší hry lehkost a soupeř snížil na rozdíl 8 bodů. Naši hráči však opět zabrali a připsali si vítězství, které pro nás již s jistotou znamená třetí místo.

Body: Peterka 33, Svoboda 32, Kolář 16, Dlugoš 8, Ivan 3, Rovenský a Stegbauer po 2, trojky: 10:9, fauly: 13:17, TH: 11/10:16/9, čtvrtiny: 27:26, 26:13, 24:21, 19:20