Liga sk. B | žákovská liga | 26.03.2017 9:00

Sokol Hradec Králové 2
HOSTÉ58
Hala: ZŠ Komenského
Zápas podrobněji: Statistika

Po dvou utkáních v sobotu odpoledne nás čekal v neděli v 9:00 houževnatý tým z Hradce Králové.

Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně a první čtvrtinu hráli agresivně a důsledně v obraně s množstvím získaných míčů, které jsme nápaditými kombinacemi a rychlými protiútoky dopravili do soupeřova koše. Druhá čtvrtina se našim žákům nepovedla. Dali jsme pouze 8 bodů a dovolili již téměř odevzdanému Hradci se dostat zpět do utkání.  Poločasové skóre 35:30.

Po změně stran přišli naši hráči opět koncentrovaní na hru, kterou brzy ovládli na obou polovinách hřiště a s přehledem zvítězili.

V lize ve skupině B jsme všechna utkání vyhráli, za čtrnáct dní nás čekají také dosud neporažené Poděbrady.

Body: Kábrt 29, Fišera 16, Vosejpka 11, Beneš 8, Hodač a Poláček po 6, Vaníček, Pavlíček a Benák po 2, fauly: 16:9, čtvrtiny: 27:13, 8:17, 22:10, 25:18