Liga sk. B | žákovská liga | 08.04.2017 18:00

Žáci U15
HOSTÉ74
Hala:
Zápas podrobněji: Statistika

V sobotním utkání nastoupili naši žáci proti také doposud neporaženému soupeři na palubovce v Poděbradech.

Atmosféra utkání byla hodna atraktivního derby této věkové kategorie.  Naši hráči zvládli lépe první dvě čtvrtiny, kdy vedli o 10 bodů. Třetí čtvrtina se hrubě nepovedla, jak z útočné tak obrané stránky. Prohráli jsme ji 23:7!! Celé utkání bylo velice bojovné. Ještě 10 sekund před koncem  základní hrací doby jsme vedli o 3 body a měli míč v držení. Fatální chybou jsme o něj přišli a dovolili soupeři šťastnou trojkou o desku vyrovnat a dostat utkání do prodloužení.Prodloužení, ve kterém již chyběla řada vyfaulovaných hráčů na obou stranách se štěstěna přiklonila již na naší stranu a vítězství bylo naše.

Body: Kábrt Filip 32, Vosejpka Jakub 13, Hodač Ondřej 8, Beneš Tadeáš, Poláček Vojta, Vaníček Jaroslav po 5, Sapaly Nathan 4, Najman Dominik 2, čtvrtiny: 14:19, 15:20, 23:7, 13:19