Liga sk. B | žákovská liga | 16.02.2017 18:00

Žáci U15
HOSTÉ92
Hala:
Zápas podrobněji: Statistika

Po více než měsíční zápasové pauze,  způsobené řadou onemocnění našich hráčů,  jsme absolvovali odložené ligové utkání sice jako hosté , ale na domácí palubovce proti Sokolům z Hradce Králové.

První polovina utkání byla z naší strany rozpačitá. Velká herní pauza byla citelná, kluci hledali správný herní rytmus na obou polovinách hřiště a poločasové skóre (28:37) toho bylo nezvratným důkazem. Po přestávce nastoupil zcela jiný tým, který opanoval hru především v obrané fázi, kdy získal mnoho míčů soupeře a během pár minut odskočil na vysoký bodový rozdíl.Zvýšená agresivita, koncentrace a pravidelná rotace všech hráčů, byly dominantní prvky našeho přesvědčivého vítězství. Bodově se prosadili všichni hráči ,za zmínku stojí fakt, že jsme soupeři v poslední části hry nedovolili ani jednou skórovat.

Body: Kábrt 17, Fišera 14, Najman 12,  Vosejpka 11, Beneš 9, Benák 6, Hodač 6, Poláček 4, Novák 4, Zdobinský 4,Vaníček 3, Pavlíček 2, TH: 11/5, čtvrtiny: 18:24, 10:13, 14:33, 0:22,