Extraliga U14 - skupina A | extraliga | 18.03.2017 15:00

DOMÁCÍ81
BŠ Tygři Praha
HOSTÉ48
Hala: ZŠ

Sobotní utkání proti hráčům z Prahy se od začátku neodvíjelo podle našeho plánu. Vzhledem k tomu, že byli hosté oslabeni o několik klíčových hráčů, nevyužili jsme tohoto faktu a rozhodnout o osudu utkání se nám podařilo až v poslední čtvrtině. I když jsme zápas kontrolovali, tak hosté nic nevzdávali a stále se snažili zejména Weig s Olejníkem. Ovšem po vyfaulování prvně jmenovaného bylo o utkání rozhodnuto šest minut před koncem.

Body: Svoboda Lukáš 20, Benák Pavel 13, Sapaly Nathan 11, Fišera Martin 10, Košnar Adam 7, Brož Matyáš 4, Sapaly Nikola 4, Studnický Martin 4, Zdobinský Tomáš 4, Janovský Jaroslav 3, Lorenz David 1, Mori Ubaldini Giovanni 0, TH: 25/14, čtvrtiny: 13:9, 14:7, 29:17, 25:15