Extraliga U14 - skupina A | extraliga | 03.03.2017 17:15

DOMÁCÍ66
Jižní Supi
HOSTÉ59
Hala: ZŠ

Utkání proti Jižním supům bylo předehráváno v pátek odpoledne a ačkoliv jsme byly oslabeni o jednoho klíčového hráče, nezalekli jsme se role favorita a do utkání vstoupili nebojácně. Klíčová byla první čtvrtina, kterou jsme potřebovali udržet na co nejvíce přijatelném skóre a to se také podařilo (16:18).

Druhá čtvrtina byla, jak se předpokládalo velmi vyrovnaná (17:16), a tak byl v poločase stav 33:34. Ve druhé polovině utkání jsme mohli libovolně střídat a díky vyrovnané lavičce stupňovat tempo hry, což se nám ve třetí čtvrtině dařilo velmi dobře (22:9). Náskok ze třetí čtvrtiny jsme v poslední periodě dokázali udržovat a možná i díky nervozitě hostujících hráčů, kteří se častokrát neprosadili v situacích 1 na 0 zpod koše, jsme si došli pro důležité vítězství.

Velkým pozitivem byla vysoká úspěšnost trestných hodů, což se v žákovských kategoriích nevidí příliš často.

Body: Studnický Martin 13, Janovský Jaroslav 12, Benák Pavel 10, Sapaly Nathan 7, Fišera Martin 6, Zdobinský Tomáš 6, Košnar Adam 5, Brož Matyáš 2, Sapaly Nikola 2, Vomáčka David 2, Lorenz David 0, Mori Ubaldini Giovanni 0, Tutter Adam 0, TH: 22/17, čtvrtiny: 16:18, 17:16, 22:9, 11:13