Extraliga U14 - skupina A | extraliga | 04.03.2017 11:30

DOMÁCÍ54
Sokol Pražský
HOSTÉ67
Hala: ZŠ

Bohužel v odvetném utkání a ještě na domácí palubovce s lídrem skupiny A jsme nebyly v kompletní sestavě, a byť kvalita všech hráčů je nesporná, dva důležití hráči v mládežnických utkáních chybí velmi. Tento fakt se potvrdil v první čtvrtině, ve které jsme podlehli 3:22 a vypadalo to na pořádný debakl. Ten však odvrátila hned druhá pětice hráčů, která odehrála velmi povedenou druhou čtvrtinu (19:13). I ve druhém poločase jsme pokračovali ve zlepšeném a bojovném výkonu. I když jsme se dokázali přiblížit až na rozdíl 8 bodů, bylo to vše, co nám hosté dovolili. Velmi dobře technicky disponovaní hráči, kteří v obraně připomínali velmi dobře nastavený stroj, který se však až někdy příliš zadrhával v podkošovém prostoru a vytvářel dojem zónové obrany. Nicméně hosté si zcela jistě vítězství a udržení neporazitelnosti zasloužili, zejména díky nasazení v první čtvrtině, to naše bylo bohužel nulové.

Body: Fišera Martin 12, Sapaly Nathan 12, Košnar Adam 10, Zdobinský Tomáš 9, Janovský Jaroslav 8, Vomáčka David 2, Benák Pavel 1, Brož Matyáš 0, Mori Ubaldini Giovanni 0, Sapaly Nikola 0, Tutter Adam 0, TH: 24/10, čtvrtiny: 3:23, 19:13, 16:14, 16:17