Extraliga U14 - skupina A | extraliga | 19.02.2017 12:00

DOMÁCÍ62
Synthesia Pardubice
HOSTÉ51
Hala: ZŠ

V nedělním odvetném utkání jsme od začátku zápasu předváděli velmi bojovný a nebojácný basketbal, stejně tak jako náš soupeř a ještě když rozhodčí připustili velmi tvrdou hru schylovalo se opět k velmi vyrovnanému zápasu. Nymburským hráčům se podařilo odskočit ve druhé a čtvrté čtvrtině, což znamenalo konečný výsledek v utkání 62:51. Výborná obrana, rychlý přechod do útoku a plné nasazení po celých 40 minut v utkání nás v tomto utkání zdobilo. Opět se ukazuje, že na domácí palubovce jsme velice silným týmem. Věříme, že v nastoleném trendu budeme pokračovat i v dalších zápasech.

Body: Benák a Fišera po 12, Svoboda 11, Sapaly Nat. 9, Studnický 7, Košnar 4, Janovský 3, Sapaly Nik a Zdobinský 2, TH: 18/9, čtvrtiny: 10:12, 20:12, 16:17, 16:10