Extraliga U14 - skupina A | extraliga | 04.02.2017 9:00

DOMÁCÍ71
Sl.Litoměřice
HOSTÉ65
Hala: ZŠ

Sobotní utkání se od začátku nevyvíjelo v náš prospěch a častými chybami jsme soupeři dovolili stále bodově odskakovat. Po první čtvrtině se však mladší žáci jen zlepšovali a tak bylo poločasové skóre téměř vyrovnané 44:49. Do druhé části jsme nastoupili mnohem agresivněji a na soupeře jsme tlačili ze všech sil, nicméně litoměřičtí hráči stále odolávali. Neutuchající chuť po vítězství se hráčům basketbalové akademie Nymburk vyplatila a 3 minuty před koncem srovnali rozdíl ve skóre a naplno začali úřadovat na hřišti, poslední dvě minuty byly jen v naší režii a nakonec jsme zvítězili 71:65.

Body v utkání: Svoboda 14, Fišera 12, Benák 11, Zdobinský a Studnický 10, Sapaly Nathan 8, Lorenz 2, Brož 2, Janovský 2, TH: 14/9, čtvrtiny: 13:22, 14:12, 17:15, 27:16