Extraliga U14 - skupina A | extraliga | 22.01.2017 0:00

DOMÁCÍ83
Mladší žáci U14
HOSTÉ70
Hala: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

V nedělním utkání se hráčům vyvedl vstup do utkání, ale to bylo téměř vše, co předvedli. Po první vyhrané čtvrtině 15:28 si hostující hráči asi mysleli, že utkání již dohrají v poklidném tempu, ale opak byl pravdou, domácí se vrátili do hry velice agresivní obranou a dravým útokem, na který jsme nenašli odpověď po celé utkání a i když zbývající třetí a čtvrtou čtvrtinu jsme byly bodově domácím zdatným soupeřem, tak v agresivitě a odhodlání zvítězit jsme se ani trošku nepřiblížili a nebyli jsme ochotni rozdat žádnou ránu, naopak jsme samé dostávali a nechali se ořezávat.

Body: Benák 18, Svoboda 14, Fišera 12, Janovský 9, Košnar 8, Sapaly Nathan 6, Brož 2, Studnický 1, TH: 25/17, čtvrtiny: 15:28, 26:7, 24:21, 18:14