Extraliga U14 - skupina A | extraliga | 08.01.2017 10:30

DOMÁCÍ66
Mladší žáci U14
HOSTÉ54
Hala: Sokol Pražský, Žitná 2

Ve druhém venkovním utkání v extralize mladších žáků jsme bohužel nenavázali na předešlý úspěch ale i tak jsme se nevzdali a hráli s favoritem vyrovnané utkání. Snový nástup do utkání 15:27 nás lehce uspokojil a bohužel naděje na lepší výsledek zhasli ve druhé čtvrtině, kterou domácí skvěle bránili a nikdo z našich hráčů na sebe nevzal zodpovědnost aby převezl míč na útočnou polovinu a naházeli jsem soupeři téměř všechny míče do ruky a celkově prohráli čtvrtinu 21:3, což se na konci utkání ukázalo jako fatální. Zbylé čtvrtiny jsme byly týmu Sokola pražského rovnocenným soupeřem a ve výsledku prohráli se ctí 66:54.

Body: Svoboda 22, Sapaly Nat. 12, Fišera 7, Sapaly Nik, Zdobinský a Janovský 3, Košnar a Lorenz 2, TH: 18/8, čtvrtiny: 15:27, 21:3, 13:13, 17:11