Extraliga U14 - skupina A | extraliga | 18.02.2017 13:30

DOMÁCÍ78
Mladší žáci U14
HOSTÉ77
Hala: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

V sobotním utkání jsme hráli na hřišti Pardubic a v neděli nás čekala odveta na domácí palubovce.

Domácí hráči nenastoupili v úplné sestavě čehož jsme chtěli využít v co největší možné míře. Začátek utkání byl velmi rovnaný (po první čtvrtině 20:21), stejně tak další hrací dějství nepřineslo více než pětibodový rozdíl a tak se odcházelo v poločase do šaten za stavu 34:39 v náš prospěch. Po změně stran se bohužel i lehce změnil náš herní projev a mírné polevení v útoku znamenalo obrat ve skóre pro domácí celek na 59:55 po třetí čtvrtině. Poslední dějství přineslo extrémní boj o každý bod, nás však bohužel srážela úspěšnost trestných hodů ( celkově v utkání 42/21) díky čemuž se utkání dostalo do prodloužení, ve kterém byly domácí šťastnější, kdy jsme měli poslední střelu v utkání, kterou jsme však neproměnili a prohráli o 1 bod 78:77.

Body: Svoboda 22, Benák 12, Fišera a Studnický 8, Sapaly Nat. 7, Zdobinský a Janovský 5, Brož 4, Sapaly Nik 2, Košnar 2, Vomáčka 2, TH: 42/21, čtvrtiny: 20:21, 14:18, 25:16, 14:18