Základní část | přípravná soutěž | 19.03.2017 12:00

DOMÁCÍ57
Ml. minižáci U12
HOSTÉ56
Hala: ZŠ Mládí, Mládí 135, Praha 5

Po důležité výhře jsme nastoupili do druhého utkání v pohodě. Mohli jsme hrát uvolněně, protože víme, že druhá utkání nic neřeší. Praha se od začátku snažila napravit pro ni nepříjemnou porážku a po první čtvrtce (18:7) všechno nasvědčovalo, že se jí to podaří...Avšak druhá i třetí čtvrtina byly ovlivněny naší velmi dobrou hrou s častým střídáním a nasazením všech hráčů. Jen součet druhé a třetí čtvrtky (21:40) znamenal pro nás nejen vyrovnání, ale i vedení o osm bodů. Dramatickým závěrem se Pražané dostali do jednobodového vedení necelých 13 vteřin před koncem, poslední střela se nám nepodařila, BŠ Praha si mohla zaznamenat jako slabou náplast ...výhru o jeden bod.

Body: Adam Kolář 18, Adam Adamec 6, Jakub Černý 6, Ríša Dittrich 5, Ondra Snop 4, David Hájek 4, Jan Jakubal 4, Sebastian Křemen 3, Tomáš Rufer 2, Jan Střítežský 2, Tomáš Dohnal 2, čtvrtiny: 18:7, 9:19, 12:21, 18:9