Základní část | přípravná soutěž | 19.03.2017 10:00

DOMÁCÍ59
Ml. minižáci U12
HOSTÉ67
Hala: ZŠ Mládí, Mládí 135, Praha 5

Po utkáních s Kolínem druhý den, tedy v neděli 19.3. čekal soupeř, který nás jako jediný v soutěži porazil...pražský tým BŠ Praha, který se stal v letošní soutěži přeborníkem Prahy. V neděli ráno v 8:00 jsme se vydali do pražských Stodůlek, kde má BŠ Praha svoje domácí prostředí ve školní tělocvičně. Mohli jsme přemýšlet jestli bude mít náš tým po sobotě dost sil, dokázali jsme však, že jsme na tom dobře i kondičně.

Tým BŠ Praha nastoupil v nejsilnějším složení a byl připraven nás porazit. V domácích utkáních jsme jednou prohráli a jednou vyhráli (výsledky obou utkání byly těsné...) takže v nedělní Praze stály proti sobě dva nejsilnější týmy soutěže.

Od začátku utkání jsme hráli opravdu skvěle. První pětka Adam Kolář, Lukáš Najman, Sebastian Křemen, Jakub Černý a Jan Jakubal, rozehrála výborně svou partii a přehrávala Pražany pozornou obranou a docela přesnou střelbou (naše pravidelné střelecké tréninky se začínají projevovat). Tři čtvrtiny utkání jsme hráli výtečně, až v poslední části, kdy bylo naše vedení už dvacetibodové, hráči BŠ Praha začali mocně dotahovat, ale přes jejich veškerou snahu jsme velice cenné vítězství uhájili. Celý tým příkladně bojoval a zaslouží pochvalu, přesto první pětka v tomto utkání byla pojistkou konečného výsledku. Bylo to naše nejlepší utkání sezony.

Body: Sebastian Křemen 14, Adam Kolář 13, Jan Střítežský 8, Jakub Černý 8, David Hájek 6, Jan Jakubal 4, Adam Adamec 4, Ondra Snop 3, Lukáš Najman 2, Ríša Dittrich 2, Tomáš Rufer 1, čtvrtiny: 11:23, 14:10, 10:22, 24:12