Základní část | přípravná soutěž | 07.01.2017 13:00

DOMÁCÍ34
Ml. minižáci U12
HOSTÉ54
Hala: Tělocvična SOŠ a SOU

Druhé utkání, které se nezapočítává do tabulky jsme odehráli ve zkráceném čase protože se teplota v hale nijak nezlepšila. Bohužel kluci, na druhé utkání díky vědomí vysoké výhry v tom prvním se ani trochu nesoustředili. Nehráli jsme tak dobře. Chtěli jsme vyzkoušet jiné sestavy a herní možnosti...Po první prohrané čtvrtině a po domluvě se kluci probrali a utkání se začalo obracet do poločasového výsledku 15:24 v náš prospěch. Třetí čtvrtku jsme ale nezvládli a výhra domácích 17:13  znamenala, že se Roudnice dostala opět na dostřel. Naštěstí poslední čtvrtku jsme zahráli velmi dobře a vítězstvím 2:17 jsme utkání rozhodli. Střelcem utkání a nejlepším hráčem se opět stali Adam Kolář a Jakub Černý.

Body: Kolář Adam 10, Černý Jakub 9, Snop Ondra 8, Střítežský jan 8, Hájek David 5, Adamec Adam 4, Křemen Sebastian 4, Ryl Adam 2, Dittrich Ríša, čtvrtiny: 12:8, 3:16, 17:13, 2:17