Základní část | přípravná soutěž | 10.12.2016 13:00

DOMÁCÍ51
BŠ PrahaB (mix)
HOSTÉ45
Hala: ZŠ

Druhé utkání jsme zahájili výhrou první čtvrtiny a kluci jako by se vedením uspokojili, povolili v nasazení a bohužel další dvě čtvrtky po stejných problémech jako v prvním utkání jsme prohráli (7:12 a 10:14). Je pravdou, že jsme prostřídali téměř všechny hráče a v různých sestavách. Náš výkon byl jako na houpačce. Poslední čtvrtinu jsme přeci jenom ovládli my… 19:8 a utkání jsme vyhráli. Byla to však slabá náplast na výsledek prvního utkání.Střelcem týmu se stal opět Adam Kolář, nejlepším hráčem v tomto utkání byl Adam Adamec.

Body: Adam Kolář 16, Adam Adamec 15, Ondra Snop 6, Adam Ryl 4, Honza Střítežský 2, Sebastian Křemen 2, Jakub Černý 2, David Hájek 2, Honza Jakubal 2, čtvrtiny: 15:11, 7:12,  10:14,  19:8