Základní část | přípravná soutěž | 10.12.2016 11:30

DOMÁCÍ47
BŠ PrahaB (mix)
HOSTÉ58
Hala: ZŠ

V posledním letošním utkání KP mladších minižáků jsme přivítali v sobotu 10.12. na domácí palubovce „Komendy“ po dosavadních výsledcích předposlední tým tabulky (BŠ Praha, tři prohry). Avšak přijel jiný tým, který v tomto složení nehrál ani v jednom z předchozích utkání. Byl to velmi dobrý pražský tým BŠ Praha.

Bohužel při rozloučení s rokem se nám nepodařilo udržet domácí neporazitelnost. Náš výkon tentokrát nebyl dobrý, byl jen odvarem velmi dobrého našeho představení utkání v Kolíně. Po vyrovnané první čtvrtině, ve které jsme nehráli dobře, téměř žádný doskok, chyby v postavení v obraně, nepřesná střelba, žádná kombinace… a i když Sebastian Křemen spolu s Adamem Kolářem táhli tým…nikdo se nepřidal. Hra rychlých přihrávek, rychlého protiútoku, to co umíme, se zakončením zpod koše bez zbytečného driblinku nám chyběla. Následný propad obrany ve druhé čtvrtině, byl tak velký (prohráli jsme ji 6:24), že rozhodl o naší první letošní porážce. Přestože jsme pražský tým ve třech čtvrtinách porazili….na obrat výsledku to bylo málo. Vítězství v tomto důležitém utkání si BŠ Praha tentokrát zasloužila. Nejlepším naším střelcem byl Adam Kolář, nejlepším hráčem určitě Jakub Černý.

Body : Adam Kolář 14, Adam Adamec 8, Jakub Černý 8, Honza Střítežský 6, Sebastian Křemen 4, Tomáš Rufer 3, Ríša Ditrich 2, Tomáš Dohnal 2, čtvrtiny: 8:7, 6:24, 18:14, 15:13