Základní část | přípravná soutěž | 26.11.2016 12:00

DOMÁCÍ31
Ml. minižáci U12
HOSTÉ96
Hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín

Naše Lvíčata odcestovala k dalším dvěma utkáním KP U12 do Kolína. Do tabulky se započítává první utkání, které jsme chtěli vyhrát, protože bychom si udrželi prozatímní vedení v soutěži.

Proti nám nastoupil ambiciozní kolínský tým BC Kolín, který měl o zápas víc,ale také jeden mínus na svém kontě. Ze čtyř utkání tři výhry a jednu prohru. Bilance našeho týmu tři utkání, tři výhry. A jak to v Kolíně dopadlo?....

Naše Lvíčata do utkání vstoupila velmi dobře. Hráli jsme kombinačně, rychle a výborně jsme bránili. Hned v první čtvrtině jsme uhasili "doutnající naděje" kolínských kluků. Za krátkou chvíli se náš tým prosadil herně i střelecky, dařilo se oběma pětkám. Náš přechod do protiútoku byl rychlý a převážně úspěšný,hráli jsme pěkný basketbal.

Přesto je zapotřebí určitě se zmínit o naší nejvýraznější osobnosti, kterou byl bezesporu Adam Kolář. Adam byl nejen nejlepším střelcem týmu ale i nejlepším hráčem. Dobře si počínali oba rozehrávači. Sebastian Křemen měl velmi dobré přihrávky a asistence, David Hájek příkladně bojoval. Přehráli jsme Kolín nečekaně s lehkostí a výrazně. Pochvala patří opravdu celému týmu.

Body: Adam Kolář 30, Adam Adamec 16, Honza Střítežský 14, Ríša Dittrich 12, Lukáš Najman 8, Sebastian Křemen 5, Ondra Snop 4, Tom Dohnal 2,David Hájek 2, Honza Jakubal 2, Jakub Černý 1, čtvrtiny: 10:21, 3:19, 9:27, 9:29