Základní část | přípravná soutěž | 15.10.2016 11:15

DOMÁCÍ39
Ml. minižáci U12
HOSTÉ71
Hala: Tělocvična IŠST

Druhé utkání jsme nezahájili příliš dobře, kluci z Mělníka ve čtvrté minutě už vedli 8:1 a motor našeho tým se pomalu rozbíhal....ale nakonec první dějství skončilo jednobodovým vedením domácích a mohli jsme si oddechnout...motor naskočil. Velmi dobrá druhá čtvrtina zajistila naším Lvíčatům klid....

Přesto je zapotřebí všem připomenout, že vítězství musí jít tým naproti. A to se nám naštěstí podařilo. Výkon v druhém utkání nebyl oslnivý, přesto velké herní zlepšení prokázal Tomáš Dohnal. Opět si zahráli si všichni kluci. Benjamínek týmu Míša Hamtil proměnil svůj první koš v soutěžním utkání...

Body: Adam Kolář 14, Tomáš Dohnal 11, Jakub Černý 10, Lukáš Najman 7, Adam Adamec 6, Jan Střítežský 5, Sebastian Křemen 4, David Hájek 3, Ondra Snop 3, Adam Ryl 2, Matyáš Procházka 2, Míša Hamtil 2, čtvrtiny: 14:13 6:23 11:14 8:21