Základní část - skupina D | žákovská liga | 10.12.2016 17:00

Mladší žáci U14
HOSTÉ78
Hala: Sportovní hala Třebeš
Zápas podrobněji: Statistika

Zápas proti Královským Sokolům z Hradce Králové, byl pro Nymburské hráče klíčový z hlediska postupu do Extraligy U14, v případě vítězství by si zajistili druhé místo a tím přímý postup ze skupiny D. První čtvrtina byla jasně v naší režii a dokázali jsme ji vyhrát přesvědčivě 10:29. Bohužel pak jsme se už jenom trápily, nedané jasné koše, špatná rotace v obraně, nekomunikace a do toho soupeřovy šťastné střely nám zvyšovaly nervozitu v utkání. I tak dokázali žáci BA Nymburk díky náskoku z první čtvrtiny zápas dotáhnout do úspěšného konce a zajistili si tak účast v extraligové skupině.

Body: Studnický 14, Janovský a Vomáčka 12, Košnar 8, Brož 7, Sapaly Nat. 5, Sapaly Nik, Giovanni, Zdobinský, Fišera a Lorenz po 4, TH: 16/10, čtvrtiny: 10:29, 16:18, 12:28, 20:13