Základní část - skupina D | žákovská liga | 24.11.2016 17:30

BK Kondoři Liberec
HOSTÉ37
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

Nymburští mladší žáci se na domácí palubovce postavili Kondorům z Liberce a postavení v tabulce naznačovalo velice vyrovnané utkání. Tento fakt se potvrdil v první a druhé čtvrtině, kdy se ani jedno z družstev nedokázalo příliš prosadit jak z pod koše, tak ani střelbou ze střední a dlouhé vzdálenosti, proto v poločase svítilo na tabuli skóre 25:20 ve prospěch domácích lvů.

Po poločasové poradě se nymburská lvíčata proměnila v opravdové lvi a na hřišti byl v prvních 5ti minutách jen jeden tým a to BA Nymburk. Dobrá nátlaková obrana, velice rychlý přechod na útočnou polovinu a doskok nás zdobil po celou třetí čtvrtinu. Na začátku čtvrtiny poslední však přišlo mírné polevení, ale po oddechovém čase se opět vrátilo vše do "normálu" a nymburští Lvi si došli pro jasné a zasloužené vítězství. Vítězstvím o 22 bodů také přehouplo výhodu skóre vzájemných zápasů na svou stranu.

Body: Fišera 11, Sapaly Nathan 10, Studnický 9, Lorenz 8, Benák a Janovský 6, Zdobinský 5, Košnar 4, TH: 23/11: čtvrtiny: 8:14, 17:6, 26:7, 8:10