Základní část - skupina D | žákovská liga | 29.10.2016 11:30

BK Synt.Pardubice
HOSTÉ55
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

Mladší žáci U14 basketbalové akademie Nymburk, bohužel těsně nestačili na favorita BK Pardubice. Zejména první čtvrtina byla z naší strany velice zbrklá, neuspořádaná a žádný z hráčů se nechtěl rozběhnout do rychlého protiútoku a bohužel ani zpět do obrany, díky čemuž se Pardubice dostaly do vedení 12:24. Druhá čtvrtina byla z naší strany o mnohem běhavější, bohužel nán chyběla někdy i možná větší štěstí v obraně, kdy se většina míčů odrážela soupeři přímo do ruky i tak jsme ale stáhly rozdíl ve skóre na 28:34.

Ve druhém poločase jsme se snažili s vypětím všech sil utkání otočit, ale bohužel se senzace nekonala a pardubičtí hráči zvítězili 53:55.

Body: Janovský 12, Sapaly Nathan 10, Fišera 8, Zdobinský 8, Vomáčka 5, Sapaly Nikola 4, Benák 2, Košnar 2, Studnický 2, TH: 22/12, stavy po čtvrtinách: 12:24, 28:34, 37:46