Základní část - skupina D | žákovská liga | 15.10.2016 19:00

Mladší žáci U14
HOSTÉ159
Hala: SH ZŠ Studánka
Zápas podrobněji: Statistika

V utkání proti SŠB Pardubice byli hráči basketbalové akademie jasnými favority, což dávali od prvních minut značně najevo. I když byl soupeř o dost menší, tak často rychlými protiútoky po přehození celého hřiště dokázal přečíslit nymburské hráče, kteří se mnohdy až příliš soustředili na zisk míče, než aby bránili svého hráče, a tak docházelo k volným přehozům, které však domácí nedokázali vždy potrestat. Dobrá obrana zejména v první polovině utkání znamenala poločasové skóre 9:73 a o zápasu bylo tedy rozhodnuto. Je pozitivní, že všichni hráči nepolevili ve svém nasazení a utkání odehráli ve velmi dobrém tempu, které zejména ve druhé polovině diktovali hráči z lavičky, kteří měli velké minutové vytížení, a tak nasbírali všichni další cenné minuty a zkušenosti.

Body: Fišera 28, Vomáčka 28, Sapaly Nathan 27, Benák 14, Sapaly Nikola 13, Janovský 11, Studnický 11, Zdobinský 11, Košnar 8, Prejsek 6, Lorenz 2, Giovanni 0, TH: 30/12, čtvrtiny: 3:41, 6:32, 9:47, 11:39