Základní část - skupina D | žákovská liga | 02.10.2016 10:30

Mladší žáci U14
HOSTÉ49
Hala: Sportovní hala Kort
Zápas podrobněji: Statistika

Mladší žáci U14 BA Nymburk se představili ve svém prvním venkovním zápase na palubovce Liberce.

První utkání na soupeřově palubovce bylo od prvních okamžiků velice bojovné, běhavé, ale bohužel i nepřesné, zbrklé, a to u obou dvou družstev. První ani druhá čtvrtina utkání nepřenesla na jedné straně větší bodový rozdíl (poločasové skóre 29:33), a tak bylo jasné, že se bude rozhodovat až v samotné koncovce utkání. Třetí čtvrtina této prognóze nasvědčovala, kdy se soupeřilo o každý koš a rozdíl na výsledkové tabuli byl + 3 body pro domácí tým. Na začátku poslední čtvrtiny jsme ztratili po dobré celoplošné obraně domácích dva míče, ze kterých jsme dostali snadné body a ani po time-outové přestávce jsme si již nedokázali vrátit do utkání a to i přes naší enormní snahu. Bohužel malá procentuální úspěšnost střelby nás ještě více srážela psychicky dolů, a proto jsme dobře hrajícím libereckým hráčů podlehli 49:67. „Pohyb bez míče, přihrávky na útočné polovině a doskok jsou 3 základní věci, které musíme do příštích zápasů zlepšit, plánuje trenér Košař.

Body: Fišera 13, Vomáčka 12, Košnar 9, Studnický 4, Lorenz 4, Benák 2, Janovský 2, Zdobinský 2, Přikryl 1, Kosík 0, Prejsek 0, čtvrtiny: 18:18, 11:15, 18:11, 20:5