Základní část | extraliga | 19.03.2017 11:00

Kadeti U17A
HOSTÉ69
Hala: ZŠ Dvorského
Zápas podrobněji: Statistika

Kadeti BA v posledním zápase základní části poprvé prohráli. Snakes Ostrava byl dnes nad naše síly. Od začátku utkání mělo družstvo domácích větší snahu po vítězství, která byla vidět zejména v jejich obrovském nasazení a touze vybojovat každý neutrální míč. Vzhledem k výškové převaze, kterou jsme měli pod oběma koši, jsme v prvním poločase, i když s mírnou ztrátou, dokázali držet krok. Ve druhém poločase začala Ostrava hrát zónovou obranu a při naší velmi špatné střelbě za 3 body ucpala vymezené území. Nepovedených 15 sekund 3. čtvrtiny, které jsme prohráli 0:7, dostalo náš tým na ztrátu 10 bodů, která byla rozhodující. Konečný výhra domácích v poměru 80:69 po poločase 39:36 je zasloužená a byla domácím odměnou za kvalitní výkon. I přesto po základní části končíme na 1. místě extraligy U17 a za 14 dní přivítáme Orli Prostějov ve čtvrtfinále play-off.

Body: Kulich 19, Mikyska 15, Jirák 8, Mareš 8, Vejvar 6, Holoubek 6, Plešingr 5, Noumeros 2 Fauly:  22:12, Trojky:  8:2, TH:  19/14 : 27/21, čtvrtiny: 24:21, 15:15, 16:8, 26:25