Základní část | extraliga | 18.03.2017 16:00

Kadeti U17A
HOSTÉ88
Hala: Bonver aréna
Zápas podrobněji: Statistika

V Ostravě nastoupilo družstvo BA U17 v zápase, který byl předposlední v základní části a skončil výsledkem 88:58 pro naši akademii, po prohraném prvním poločase 42:45. Po velmi dobrém vstupu do utkání, kdy jsme vedli 17:3, však po změně sestavy bohužel kleslo i nasazení hráčů a domácí NH Ostrava se do poločasu dostala do vedení. Ve druhém poločase už bylo nasazení hráčů příkladné a to se projevilo zejména v obraně, kdy domácí tým za celých 20 minut dal pouze 13 bodů. V celém zápase jsme měli pod kontrolou vymezený prostor, kde velmi dobře pracovali zejména naši velcí hráči.

Body: Mikyska 25, Vejvar 21, Noumeros 11, Kulich 10, Mareš a Pavlíček 5, Plešingr a Jirák a Adamec 3, Špelda 2 Fauly:  20:13, Trojky:  3:8, TH:  15/7 : 27/18, čtvrtiny: 18:22, 27:20, 9:28, 4:18