Základní část | extraliga | 14.02.2017 18:15

Kadeti U17A
HOSTÉ59
Hala: Sportcentrum - DDM
Zápas podrobněji: Statistika

V 18. kole extraligy kadetů jsme odjeli odehrát utkání do Prostějova už ve středu večer. Do utkání jsme vstoupili nekoncentrovaně a nebyli jsme schopni se pořádně rozběhnout. V polovině 1. čtvrtiny došlo ke zlepšení a několika protiútoky, které se daly označit jako rychlé, jsme se dostali do 10 bodového vedení. To jsme si v podobné výši udržovali až do začátku poslední části. Bohužel jsme polevili v koncentraci a zejména na útočné polovině to vypadalo velmi špatně. Dát 6 bodů za čtvrtinu je náš nejhorší výkon. Vázla nám týmová spolupráce a každý se snažil utkání vyhrát sám. Tak jak se ale nemůžeme pochválit za útok, tak v obraně si pochvalu hráči zaslouží. Aspoň to byla pozitivní věc před sobotním zápasem v Pardubicích, které jsou v současnosti v tabulce hned za námi.

Body: Kovář 15, Noumeros 11, Kulich a Vejvar 9, Snop 5, Holoubek a Jirák 4, Mareš 2 Fauly: 13:15, Trojky: 4:5, TH: 12/10 a 12/8, čtvrtiny: 11:17, 20:21, 9:15, 16:6