Základní část | extraliga | 18.02.2017 16:00

Kadeti U17A
HOSTÉ83
Hala: Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Zápas podrobněji: Statistika

V sobotu nás čekaly nažhavené Pardubice, které naposledy prohrály před dvěma měsíci. Po našich ne zrovna přesvědčivých výhrách to vypadalo na velký boj. To se potvrdilo zejména v prvním poločase utkání. První minuty patřili nám ale bohužel jen do poloviny 1. čtvrtiny. Pak zlepšili domácí Pardubice pohyb v útoku a při naší nepozornosti proměnili několik snadných košů. V druhé desetiminutovce se hra vyrovnala a byla to přetahovaná o každý bod. V poločase jsme odcházeli do šaten s jednobodovou ztrátou. Po velké přestávce, ale nastoupilo naše družstvo velmi koncentrované a kolektivní hrou v útoku a bojovností na hranici možností druhou půlku ovládlo. Bylo velmi pěkné pozorovat, jak si hráči dokázali přihrát a najít volné pozice ke střelbě nebo zakončení zpod koše. „Bylo to našich nejlepších 20 minut v této sezoně“, řekl po utkání trenér Sokolovský. Za 14 dní nás v sobotu čeká na domácí palubovce USK Praha, které má pouze dvě prohry (BA Nymburk a Sokol Sršni Písek).

Body: Kovář 36, Jirák a Kulich 11, Vejvar 9, Plešingr 8, Noumeros a Holoubek 4 Fauly: 17:19, Trojky: 3:8, TH: 23/14 : 23/11, čtvrtiny: 18:15, 19:21, 15:22, 15:25