Základní část | extraliga | 27.11.2016 12:00

Kadeti U17A
HOSTÉ72
Hala: SH Folimanka
Zápas podrobněji: Statistika

V neděli po obědě jsme odehráli zápas s USK Praha, který bude náš největší konkurent v této sezoně. K utkání jsme nastoupili lépe koncentrovaní než předchozí den. Utkání bylo po většinu času velmi vyrovnané, žádné z družstev si nevybudovalo větší náskok během utkání. Minutu před koncem normální hrací doby jsme ztráceli 5 bodů, ale nakonec se nám povedlo trojkou 10 sekund před koncem srovnat na 58:58 a vynutit si prodloužení. V prodloužení jsme už měli více sebevědomí a utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Je třeba ale říci, že vyhrálo šťastnější družstvo, ne lepší. V obranné činnosti se dá říci, že až na drobné chyby, byl výkon dobrý, ale bohužel na útočné polovině jsme volili často špatná řešení a místo abychom přihráli lépe postavenému hráči, tak jsme se snažili zakončit přes obránce, což k úspěchu nevedlo.

Body: Kovář 27, Jirák 16, Mikyska 8, Noumeros a Mareš 6, Vejvar 5, Pavlíček 3, Holoubek 1 Fauly: 29:19, Trojky: 5:7, TH: 20/14 : 34/17, čtvrtiny: 15:15, 12:10, 9:13, 22:20, 7:14