Základní část | extraliga | 15.01.2017 9:30

Levharti Chomutov
HOSTÉ60
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

O den později k nám zavítal nevyzpytatelný celek z Chomutova. Na programu bylo určitě těžší utkání než proti Plzni. Opět dobrým vstupem do utkání jsme však soupeři ihned bodově odskočili a získali pevnou půdu pod nohami. Naše nátlaková obrana spolu s rychlým přechodem do útoku a proměňování střeleckých pokusů bylo příčinnou našeho neustálého navyšování bodového rozdílu v náš prospěch. Bohužel nám nevydržela koncentrace po celých 40 minut, na čemž určitě budeme muset zapracovat. Mohlo by nás totiž stát dobrý výsledek v nějakém dalším utkání.

Body: Kolář 17, Novotný a Mráz 13, Ivan a Kotásek 11, Hořejš 9, Kovář a kulich po 5, Mikyska a Štafl 4, Vejvar 2, TH: 23/19, F: 10, čtvrtiny: 22:7, 28:17, 22:17, 22:19.