DOMÁCÍ59
Tesla Pardubice
HOSTÉ46
Hala: ZŠ Nymburk

S Pardubicemi to byl další vyrovnaný zápas, ve kterém jsme drželi mírné vedení po každé čtvrtině. Nikdy však tak velké, aby byl zápas rozhodnutý. Někdy jsme dali soupeři ukvapenou akcí možnost se bodově dotáhnout, ale bojovnost a touha po druhém vítězství v lize byla silná. Za vyrovnaného stavu pět minut před koncem utkání jsme dali dvě trojky a bylo rozhodnuto.

Tým tvořila velká parta hráčů, kteří drželi při sobě, i když se nedařilo. Celou sezónu si kluci užívali a pro trenérky byla výhra právě pohoda a kamarádství v týmu a hlavně možnost pro hráče r.2000 zakončit svou hráčskou kariéru. Většina z nich právě u Evy Hubálkové a Magdy Nové začínala.

Body: Soběslav 13, Pavlíček 12, Adamec 11, Laš 10, Volek 8, Bubeník 5, čtvrtiny: 16:12, 15:14, 13:16, 15:4