EXL - Zákl.část sk.B | extraliga | 12.01.2019 16:00

DOMÁCÍ74
Mladší žáci U14
HOSTÉ90
Hala:

V prvním kole extraligy skupiny B naše družstvo zavítalo na palubovky Vlků Žďár nad Sázavou a Tygrů Brno.

V obou utkáních naše družstvo zvítězilo a to stejným rozdílem o 16 bodů. V obou utkáních jsme bojovali a všichni hráči zaslouží pochvalu za výkon, a kolektivní přístup. Výborná obrana a zakončování rychlých protiútoků vedlo k vedení již v první čtvrtině. Po zbytek utkání jsme udržovali náskok a oba dva soupeře jsme nepustili ke srovnání, ani ke snížení rozdílu. Hodně rozhodla střelba za tři body. V obou utkáních jsme dali 7 trojek. Byl to povedený vstup do extraligy a uvidíme jak se nám bude dařit v další části soutěže.

Body: Kolář 30, Cogan 16, Křemen 11, Janota 11, Dohnal 10, Jakubal 5, Kejmar 4, Adamec 3, TH: 19/9, fauly: 10, trojky: , čtvrtiny: 7 20:26, 34:47, 58:70