Základní část | extraliga | 16.02.2019 0:00

DOMÁCÍ76
BŠ Tygři Praha
HOSTÉ58
Hala: ZŠ, Nymburk

V důležitém extraligovém utkání proti Tygrům Praha na domácí palubovce jsme byli tři čtvrtiny dominantní pod oběma koši. Třetí velmi nepovedená čtvrtina, kdy jsme soupeři dovolili vstřelit 24 bodů oproti našim 11 ,  dala šanci soupeři se vrátit do utkání . Do posledního dějství jsme šli s  dvoubodovým mankem 51:53. Koncentrovaná osobní obrana , velmi dobrý obranný doskok a rychlý protiútok našich kluků během prvních pěti minut posledního dějství, definitivně vzal soupeřům naději na vítězství.

Všichni hráči si dobře uvědomovali, že koncentrace a velké fyzické nasazení vedou k cíli, který jsme si vytyčili - hrát na MČR U15.

Body: Grmolenský a Steško  2, Kosík 3, Bašta 6, Frič a Kolář 17, Studnický 27, fauly: 11:14, čtvrtiny: 22:17, 18:12, 11:24, 25:5.