Základní část | krajský přebor | 29.09.2018 0:00

DOMÁCÍ26
Pandy Čelákovice
HOSTÉ38
Hala: ZŠ, Nymburk

Do druhého utkání jsme vkročili špatně, ale ve druhém dějství jsme dokázali ubránit soupeře na pouhé 4 body a dostat se tak do vedení. Bohužel nás stále trápí ty samé chyby na obranné polovině a tým Čelákovic ve třetím dějství opět odskočil na rozdíl 10 bodů. Poslední čtvrtina byla z obou stran plná nepřesností, ale za to velice bojovná. Stav 2:4 z posledního dějství hovoří za vše. Nakonec jsme tedy prohráli i ve druhém utkání.

Dvě prohry budou muset posloužit jako motivace do dalších tréninků. Těžká utkání odkryjí naše slabé stránky a prověří hráče i po psychické stránce. Bohužel jsme utkání odehráli pouze ve 12 hráčích, což se chvílemi projevovalo především při návratech do obrany či naopak při vybíhání do protiútoků. Každý ovšem dostal velkou porci minut a to je pro nás nejdůležitější!

Gratulujeme Čelákovicím k vítězství, a našim klukům za bojovnost až do posledních minut, nevzdali se a i za nepříznivého stavu makali až do konce.

Body: Hauser 6, Davídek 4, Hazdra 4, Újezdský 4, Kovač 2, Kubálek 2, Poláček 2, Sojka 2, čtvrtiny: 4:10, 12:4, 8:20, 2:4, TH: 1/0