Základní část | krajský přebor | 15.09.2018 9:00

DOMÁCÍ77
BC Kolín
HOSTÉ9
Hala: ZŠ, Nymburk

V prvním utkání jsme podali velice pěkný výkon. Vedení 20:2 po první a 42:4 po druhé čtvrtině jasně ukazovalo naši převahu, ale i vyrovnanost obou pětek. Dobrá osobní obrana a poměrně vysoký počet přesných přihrávek našemu týmu zajišťoval snadné koše. V tomto trendu náš tým pokračoval i ve druhém poločase. Všichni hráči dostali svou porci minut a se ji snažil využít na maximum. 20 bodů vsítil Jakub Kovač. Přes hranici 10 bodů se dostal ještě kapitán Kryštof Davídek (12) a Filip Tobiáš (11). Snaha se nedá upřít ani úplným nováčkům, kteří statečně bojovali především na obranné polovině hřiště. První oficiální utkání v kategorii minižáků odehráli Pavel Kořínek, Jan Mazáč, Adam Kvíz a Daniel Poláček. Poslední dva jmenovaní jsou sice ročník 2009, ale i tak se jim premiéra velice vydařila - Adam 4 body, Daniel 8. Hrála nám do karet i mírná výšková převaha, kterou hráči jako Michal Hamtil nebo Marek Sojka dokázali zužitkovat v podkošových soubojích. Konečný stav utkání - 77:9 tedy znamená pro náš tým první cenné vítězství v soutěži.

Body: Kovač 20, Davídek 12, Tobiáš 11, Kubálek 8, Poláček 8, Hauser 6, Hamtil 4, Kvíz 4, Hazdra 2, Sojka 2