Základní část - sk.B | liga | 10.11.2018 0:00

DOMÁCÍ54
Žáci U15
HOSTÉ71
Hala:

V sobotním  utkání na palubovce Děčína žáci U15 se v prvních dvou dějstvích prezentovali pěkným kolektivním výkonem, kdy soupeře přehráli ve všech herních dovednostech. Velmi dobře osobně bránili a v útoku rychlé protiútoky úspěšně zakončené z krátké vzdálenosti , kombinovali s chytrou  hrou v postupném útoku.Procento střelby i z dlouhé vzdálenosti bylo vysoké. Do poločasu si vytvořili 26 bodový náskok. Ve druhém poločase se již nepodařila udržet stoprocentní koncentrace , to vedlo k zbytečným ztrátám míče a pohledná hra z prvního poločasu se vytrácela. Ale na jasné vítězství to nemělo vliv. Gratulace všem klukům ,především za převedenou hru v prvním poločase.

Body: Borl Václav 2, Steško Petr 3, Česal František a Loman Roman po 4, Frič David 8, Kosík Tomáš11, Kejmar Lukáš 12, Studnický Martin 27, čtvrtiny: 13:27,9:21, 19:15, 13:8, fauly: 21/17