Základní část - sk.B | liga | 16.09.2018 9:30

DOMÁCÍ78
BK Horejsek Děčín
HOSTÉ55
Hala: ZŠ, Nymburk

Ve druhém utkání zavítal na domácí palubovku tým Děčína. Naši žáci od prvního rozskoku podávali soustředěný výkon , jak v obraně tak v útoku. Po celé utkání diktovali vysoké tempo hry. Dobré obranné doskakování a následné rychlé protiútoky byly naší nejsilnější zbraní. Pravidelná rotace všech hráčů a jejich kolektivní spolupráce , umožnila skórovat jedenácti hráčům z dvanácti nominovaných. Pochvala za výrazně kompaktnější hru oproti sobotnímu utkání, platí pro všechny kluky.

Body: Cogan Ondřej 2, Kejmar Lukáš 2, Loman Roman 2, Česal František 4, Přikryl Josef 4, Grmolenský Jan 4, Steško Petr 4, Frič David 7, Kosík Tomáš 14, Kolář Adam 15, Studnický Martin 20, skóre po čtvrtinách: 20:14, 43:27, 63:35, skóre jednotlivých čtvrtin: 20:14, 20:8, 23:13, 15:20, fauly: 12/21