Základní část | extraliga | 24.02.2019 0:00

DOMÁCÍ73
Kadeti U17
HOSTÉ87
Hala:

V nedělním utkání jsme se představili na palubovce prvního celku extraligy U17 s vědomím, že nás čeká velice těžký soupeř, ke kterému jsme přistoupili s respektem, ale také zároveň s odhodláním oplatit ostravským domácí porážku o 5 bodů a to se nám povedlo na výbornou.

Vstup do utkání byl pro náš tým alarmující, kdy po 2 minutách svítilo na tabuli negativní skóre 9:0, pak jsme však začali úřadovat pod oběma koši, více riskovat vypíchnutí přihrávek v útoku soupeře, což se několikrát vyplatilo a diváci ve školní tělocvičně mohli vidět pohledné zakončení vysoko nad obroučkou. Z hráčů byla cítit obrovská energie utkání dobojovat a dokázat si, že i v omezené sestavě jsme schopni konkurovat každému týmu i momentálně tomu na prvním místě v tabulce. Upřímná radost a mírné dojetí některých hráčů, kteří během jarních prázdnin zvládali dvoufázové tréninky jen podtrhla důležitost tohoto utkání. Všem patří obrovský respekt za energii vloženou do celého víkendu, jen tak dál a v kvalitnější sestavě za 14 dní na venkovní palubovky do Brna a Prostějova.

Body: Kábrt 27, Valentíny 21, Novák 15, Studnický 14, Hodač 6, Benák 4, trojky: 31/7:19/2, TH: 31/20:16/13, čtvrtiny: 18:17, 17:22, 17:23, 21:25.