Základní část | extraliga | 10.02.2019 0:00

DOMÁCÍ62
Sokol Pražský
HOSTÉ96
Hala: ZŠ, Nymburk

Nedělní utkání bylo spíše o individuálních příležitostech hráčů, kteří nemají moc velkou porci minut a tak se v tomto zápase mohl ukázat každý zdravý člen naší soupisky, protože po úterním utkání nedohrál nejlepší střelec extraligy Juraj Valentíny, který se přidal k Františkovi Rylichovi, Jakobovi Vosejpkovi a Dominikovi Najmanovi na lavičku zraněných hráčů a ještě k tomu vzhledem k povinnostem v klubu nemohl do utkání nastoupit Pavel Novák, sečteno a podtrženo celkem 4 hráči z užší rotace nemohli do utkání nastoupit a to byla pro nás citelná rána.

S pražským celkem jsme dokázali držet krok téměř do poločasu, pak se však naplno projevila naše úzká rotace, malá agresivita a nižší basketbalové schopnosti hráčů z lavičky, což zapříčinilo naší teprve pátou porážku, navíc jako by toho nebylo málo, utkání nedohrál kvůli zlomenině nosu Adam Srník (další hráč naší užší rotace) a tak nám nezbývá nic jiného než doufat v co nejrychlejší uzdravení už pěti klíčových hráčů. Velkým pozitivem bylo zapojení Martina Studnického (ročník 2004), který se velmi dobře uvedl v extralize U17.

Body: Srník 15, Kábrt 14, Benák 11, Studnický 8, Hodač 4, Brož a Fišera 3, Košnar 2, Bečvář a Safiulin 1. Fauly: 12:21, Trojky: 18/5, 23/12, TH: 24/11, 8/4. Čtvrtiny: 23:22, 13:24, 13:23, 13:27.