Základní část | extraliga | 21.10.2018 0:00

DOMÁCÍ72
Kadeti U17
HOSTÉ86
Hala:

V nedělním utkání jsme zavítali na palubovku sov USK Praha. První čtvrtinu jsme se nemohli dostat do našeho normálního tempa a tak se hrála vyrovnaná čtvrtina 14:16. I v další čtvrtině se naši hráči stále hledali a nedařil se jim rychlý přechod na útočnou polovinu, navíc domácí dokázali vsítit i velmi těžké střely a tak i v poločase bylo skóre vyrovnané 35:40. Po poločase jsme konečně začali běhat, proměnili jsme rychlé protiútoky (19 bodů za třetí čtvrtinu po rychlém protiútoku) a odskočili jsme na pohodlný rozdíl 16ti bodů. Poslední čtvrtina byla plná nepřesností na obou stranách hřiště, žádnému týmu se příliš nedařilo proměňovat i lehké střely a tak po utkání svítil na tabuli konečný výsledek 72:86 v náš prospěch.

Velice náročný víkend jsme zejména kondičně zvládli na výbornou, taktické prvky zejména proti USK nám vycházely téměř dokonale a tak se můžeme těšit z prvního místa v extraligové tabulce.

Body: Srník 23, Valentíny 17, Kábrt 15, Rylich 13, Novák 9, Vosejpka 4, Benák 3, Fišera 2, trojky: 37/8, TH: 20/14, čtvrtiny: 14:16, 21:24, 16:14