Základní část | extraliga | 10.11.2018 0:00

DOMÁCÍ71
Junioři U19A
HOSTÉ75
Hala:

Až na úplný východ republiky, až do Ostravy jsme se vydali za dalším soupeřem v extralize, družstvem BK Snakes Ostrava. Soupeř do tohoto zápasu nepoznal hořkost porážky, ale my jsme jeli dalekou cestu pro výhru. Úvod utkání nám vyšel a brzy jsme šli do vedení o 10 bodů. Do poločasu domácí vyrovnali, díky skvělé střelbě Lukáče, který dal za poločas 6 trojek!!! Po hlavní přestávce byla hra až do poslední čtvrtiny vyrovnaná. Následně jsme se dostali do mírného vedení, které nám poskytlo více klidu do závěrečných minut, které jsme zvládli.

Body: Vejvar 24, Jirák 22, Kovář 12, Holoubek a Kulich 5, Plešingr 4, Mareš 2, Valentíny 1 Fauly:  23:22, Trojky:  12:9, TH:  28/21 : 25/12, čtvrtiny: 15:16, 21:18, 14:20, 21:21