Základní část | extraliga | 29.09.2018 0:00

DOMÁCÍ76
Junioři U19A
HOSTÉ69
Hala:

První utkání extraligy juniorů ročníku 2018/2019 jsme začali na půdě Sokola Pražského. Do utkání bohužel družstvo vstoupilo nekoncentrovaně a místo toho, abychom hráli rychle a jednoduše, tak přesně to předváděl soupeř. Rychle se dostal do vedení 14:3 a BA Nymburk si vzal první time-out. Od této chvíle do poločasu jsme převzali iniciativu a získali do poločasu vedení 42:30. Bohužel vstup do druhého poločasu byl úplně stejný jako na začátku utkání. Nekoncentrovanost, časté ztráty míče v rychlém protiútoku a slabá obrana byla příčina totálního selhání v 2. poločase. Nezbývá, než se z utkání poučit a odstranit chyby, ale hlavně je třeba si uvědomit, že bez bojovnosti a nasazení se utkání vyhrát nedá. Jediné pozitivní na utkání byl výkon Luboše Kováře, který dal 27 bodů a doskočil 19 míčů.

Body: Kovář 27, Jirák 13, Vejvar 11, Snop 6, Holoubek 5, Kulich 4, Valetíny 2, Mareš 1 Fauly:  25:24, Trojky:  4:7, TH:  26/22 : 23/12, čtvrtiny: 25:21, 5:21, 29:15, 17:12