Základní část - sk.Západ | 1.liga | 01.02.2019 0:00

DOMÁCÍ85
Basket Košíře
HOSTÉ67
Hala: ZŠ Nymburk

V posledním zápase základní části jsme přivítali na domácí palubovce Basket Košíře, se kterým jsme v Praze odehráli více než vyrovnanou partii. Úvodní čtvrtina se nám nadmíru povedla, ale velká úspěšnost zakončení nás dovedla k vítězství 35:13. V další části hry jsme hlídali vedení, což se nám povedlo. V utkání zaujal výkon Eduarda Kotáska, který dosáhl na triple-double za 16 bodů, 12 doskoků, 11 asistencí a k tomu přidal ještě 6 získaných faulů, což zvládl za 32 minut. 1. liga pokračuje dále a naše družstvo bude hrát skupinu o 13.-20.místo, kde se utkáme s BK Opava B, BC Nový Jíčín, Sokol Šlapanice a SK UP Olomouc.

Body: Kolář 22, Novotný 18, Kotásek 16, Mikula 11, Vejvar 7, Mráz 5, Plešingr a Kulich 3 Fauly:  16:24, Trojky:  10:8, TH:  30/19 : 5/3, čtvrtiny: 35:13, 15:21, 19:7, 16:26