Základní část - sk.Západ | 1.liga | 16.11.2018 20:00

DOMÁCÍ87
Muži B
HOSTÉ83
Hala:

I dnes prohráli muži B o 4 body, tentokrát ale v Praze s Basket Košíře a po výrazně bojovnějším výkonu. Určitě se dnes nemusíme za prohru stydět, protože jsme odehráli velice slušné utkání. Od výhry nás dělilo v závěru více zkušeností. Přitom utkání jsme nezačali špatně. V průběhu první čtvrtiny jsme vedli o deset. Ovšem stačilo zhruba 13 minut, aby se skóre totálně otočilo. Ve 22. minutě vedli domácí rozdílem 14 bodů. Ovšem ještě do jejího konce jsme vedli o tři body. V poslední části jsme však vedení neudrželi a byť jsme měli k vítězství blízko, zůstali jsme poraženými.

Body: Nekolný 21, Vansa 19, Kratochvíl 15, Kozubík 9, Lyčka 7, … - Novotný 31, Jirák a Mikula 15, Vejvar 8, Snop 6, Holoubek a Kulich 4, trojky: 28/11:28/13, TH: 15/14:18/16, doskoky: 33:31, čtvrtiny: 22:29, 29:15, 18:28, 18:11