Základní část - sk.Západ | 1.liga | 23.09.2018 17:00

DOMÁCÍ64
Fio banka J.Hradec
HOSTÉ103
Hala: ZŠ Nymburk

Utkání proti loňskému účastníkovi nejvyšší soutěže, který vyhlásil plán dostat se zpátky do KNBL v nejkratší možné době, byl do poločasu vyrovnaný. Po první čtvrtině jsme prohrávali o 4 body, v poločase o osm. A to i přesto, že hosté stále měli na palubovce minimálně dva s ligovými zkušenostmi jako Zuzák, Tomanec, Bašta nebo náš odchovanec Stegbauer. Jenže na naší straně nemohl trenér Sokolovský využít ani Kotáska, ani Kováře, pod košem chyběl i zraněný Mikula. Do druhého poločasu nastoupil Hradec s velkou agresivitou. Během dvou minut jsme prohrávali o 17 bodů. Dvě trojky Mráze a dunk Koláře sice trochu povýšili akcie, ale do konce 3. čtvrtiny už byl rozdíl propastný 34 bodů a naši hráči sklonili hlavu. V poslední čtvrtině se košostroj Hradce zastavil, i přesto hosté stovku překonali.

Body: Kolář 16, Jirák 13, Mráz 10, Plešingr a Kurka 9, Vejvar, Snop 3, Horejš 1 – Zuzák 20, Tomanec 18, Bašta 17, Lipkins 16, Stegbauer 12, Novák 10, Kantůrek 6, Štoidl 2, Šourek a Picka 1, trojky: 29/6:27/9, TH: 25/18:17/10, doskoky: 42:52, čtvrtiny: 18:23, 17:20, 14:40, 15:20