extraliga U15 | extraliga | 03.02.2018 0:00

DOMÁCÍ62
Sokol Pražský
HOSTÉ72
Hala: ZŠ, Nymburk

Hráči U15 se tento víkend představili jen jednou na domácí palubovce, jelikož nedělní zápas byl odložen kvůli zdravotním komplikacím soupeře z BA Sparta. V sobotu jsme odehráli velice dobré utkání proti jasnému favoritovi Sokolu Pražskému. 2 hráči měli zdravotní komplikace a 1 hráč se po několika denní tréninkové pauze vrátil z hor přímo do zápasu a tak musela využít své cenné minuty naše lavička, která k zápasu přistoupila velice zodpovědně a druhý poločas jsme prohráli o pouhé 2 body, nevyhnuli jsme se však dvěma tříminutovým výpadkům, které nás stály vyrovnané utkání a to zejména ve druhé čtvrtině kterou jsme prohráli o 7 bodů. Hráči a celý tým ukázali dobrý charakter a bojovností dali najevo, že i v extralize můžeme být všem týmům rovnocenní soupeři.

Body v utkání: Fišera 21, Lorenz 9, Brož 8, Sapaly Nikola 7, Vomáčka 6, Benák 4, Zdobinský 3, Kosík a Janovský 2.

Čtvrtiny: 12:15, 10:17, 20:19, 20:23, Stavy po čtvrtinách 12:15, 22:32, 42:51, 62:74, TH: 20/14