extraliga U14 | extraliga | 15.04.2018 0:00

DOMÁCÍ58
Slavia Kroměříž
HOSTÉ43
Hala: ZŠ Nymburk

Po náročném sobotním utkání se kluci v neděli proti dobře hrající Kroměříži nemohli dostat do tempa. Až poločasová přestávka a velmi dobrý nástup do třetí čtvrtiny , kterou jsme vyhráli 25:8 , znamenal definitivní zlom v jinak velmi vyrovnaném utkání. Byli jsme lepší především v obranném doskoku, který byl hlavním faktorem velmi důležitého vítězství. Až poslední utkání ve skupině B rozhodla o našem postupu na MČR.

Závěrečný turnaj nejlepších osmi týmů ČR je velkou odměnou a zároveň další sportovní  výzvou pro všechny kluky. Gratulujeme k postupu a přejeme úspěch na MČR.

Body: Kosík 1, Kejmar a Přikryl po 2, Cogan 6, Kolář 14, Frič a Studnický po 16.

Skóre po čtvrtinách: 15:12, 25:23, 50:31, Skóre jednotlivých čtvrtin: 15:12, 12:11, 28:8, 8:12, Fauly: 6:14